صفحه ی اصلی مطالب مفید طاهرخانی؛ مدافعی که اول مهاجم بود

طاهرخانی؛ مدافعی که اول مهاجم بود

طاهرخانی؛ مدافعی که اول مهاجم بود

شاهین طاهرخانی که برای حضور در ترکیب ثابت استقلال دو سه فصلی تمرین کرده بود و سختی های زیادی کشیده بود بعد از اینکه دید در اندیشه های تاکتیکی محمود فکری جایی ندارد تصمیم به جدایی گرفت و این تصمیم را هم به سود خود دانست و هم استقلال. چرا که نیمکت نشینی در تیم آبی هم می توانست او را بهم بریزد و هم موجب بر هم زدن نظم اردوی تیم آبی شود. البته اگر کادر فنی استقلال دستخوش تغییر نمی شود به طور حتم شاهین طاهرخانی در فصل جاری هم جزء گزینه های بازی بشمار می رفت. اما این یک حقیقت محض در فوتبال است که هر مربی سلیقه خاص خود را دارد که شاهین طاهرخانی خیلی زود با این واقعیت کنار آمد. 

 

نکته جالب در مورد شاهین طاهرخانی اینکه در ابتدای دوران بازیگری اش در پست مهاجم بازی می کرده. به خصوص در روزهایی که در تیم گسترش فولاد حضور داشت. او در پست مهاجم در اردوی تیم ملی جوانان هم حاضر شد اما به دلیل حضور مهاجمان سرعتی و ریز نقش چون رضا شکاری – رضا جعفری و رضا کرملاچعب شانس بازی پیدا نکرد اما با تغییر پست از حمله به دفاع شانس بیشتری برای بازی به دست آورد و به اردوی تیم امید هم دعوت شد. 

 

شاهین بلند قامت حالا امیدوار است با ارایه بازی های خوب برای پیکان راه تیم ملی بزرگسالان را در پیش بگیرد؛ به خصوص که پیکان در خط دفاع با کمبود مهره مواجه است و او بر خلاف دوران حضور در تیم آبی شانس زیادی برای بازی کردن خواهد داشت.